22 678 73 73    ul. Przecławska 5, Hala 12D, 03-879 Warszawa

Lakierowanie proszkowe stali

lakierowanie proszkowe, lakierowanie proszkowe stali, lakierowanie proszkowe warszawaJedną z najważniejszych gałęzi działalności firmy Rem-Ren jest lakierowanie proszkowe stali. Z uwagi na doskonale wyposażony park maszynowy oraz długoletnią praktykę, możemy nawet najbardziej wymagającemu Klientowi zaoferować najwyższy standard obsługi. Warszawa i okolice nie zaoferują Państwo lepszej oferty niż nasza. Zapraszamy do współpracy.

Profesjonalne lakierowanie proszkowe stali

Nasza oferta w zakresie lakierowania proszkowego jest niezwykle szeroka. Dzięki specjalistycznej lakierni działającej na terenie naszego zakładu produkcyjnego, możemy pokryć odpowiednim lakierem zarówno stal czarną, jak i ocynkowaną. Wykonujemy również lakierowanie: aluminium, miedzi, mosiądzu, jak również odlewów i stopów pochodnych, zawsze dopasowując metodę pracy do specyfiki obrabianego materiału. Naszym Klientom zapewniamy nie tylko lakierowanie proszkowe stali oraz innych materiałów, ale również kompleksową obróbkę metali.

Dlaczego Rem-Ren?

W branży metalowej mamy bardzo długie doświadczenie, a dzięki jakości oferowanych usług, zdobyliśmy zaufanie niezwykle szerokiego grona Klientów. Jeżeli i Ty szukasz najwyższych standardów obsługi oraz firmy, która zrealizuje Twoje zlecenie zgodnie z przedstawiona specyfikacją w krótkim czasie – zgłoś się właśnie do nas. Gwarantujemy, że u nas każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście oraz konkurencyjne ceny.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty – przedstawią je nasi doradcy. Czekamy na Państwa maile oraz telefony, jak i kontakt osobisty z naszą firmą!