22 678 73 73    ul. Przecławska 5, Hala 12D, 03-879 Warszawa

Malowanie proszkowe aluminium

malowanie proszkowe, malowanie proszkowe aluminium, malowanie proszkowe warszawaAluminium jest materiałem, który, by prezentował się dobrze, wymaga odpowiedniej obróbki. Jedną z usług, którą zaoferować możemy Państwu w tej kwestii jest malowanie proszkowe aluminium. Nasza bogato wyposażona lakiernia, jak również zespół doświadczonych pracowników to gwarancja, że powierzone prace wykonamy niezawodnie – bez względu na ich skalę czy stopień zaawansowania.

Specjalistyczne malowanie proszkowe aluminium

Aluminium, jak również inne metale – takie jak np. stal, miedź czy też mosiądz pokrywamy odpowiednią warstwą lakieru proszkowego – w wybranym przez Klienta kolorze, troszcząc się o każdy detal. Dzięki temu, powierzone nam materiały zostają pokryte precyzyjnie, a nałożony lakier wykazuje się bardzo wysoką trwałością. A to sprawia, że na malowanie proszkowe aluminium w naszej firmie decyduje się niezwykle szerokie grono Klientów. Dołączcie do nich i Wy.

Dlaczego my?

Rem-Ren działa na rynku od 1983 roku i nieustannie cieszy się uznaniem Klientów z uwagi na solidność obsługi czy też konkurencyjne warunki cenowe współpracy. Dodatkowo, u nas zawsze mogą Państwo liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo techniczne,
  • sprawną realizację zleceń, nawet tych największych – to możliwe dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu,
  • uczciwą wycenę – adekwatną do zakresu świadczonych usług,
  • przyjazną atmosferę współpracy.

Usługi wykonujemy przede wszystkim na rzecz Klientów z miasta Warszawa oraz innych miejscowości Mazowsza. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji!