22 678 73 73    ul. Przecławska 5, Hala 12D, 03-879 Warszawa

Rem-Ren – Lakierowanie proszkowe, usługi ślusarskie Warszawa

O firmie

 

Lakiernia proszkowa REM REN

 

lakiernia proszkowa warszawa
Firma REM-REN rozpoczęła działalność w 1983 roku. Na przełomie lat spektrum naszych działań ewoluowało od wykonywania robót w branży stolarskiej, ogólnobudowlanej aż do działalności z zakresu wytwarzania artykułów metalowych, czyli szeroko rozumianego ślusarstwa produkcyjno-usługowego oraz lakierowania proszkowego. To na potrzeby naszej produkcji z tej dziedziny powstała lakiernia proszkowa.

Wieloletnie doświadczenie na rynku, zaplecze narzędziowe oraz odpowiednio dobrana i wyszkolona kadra pozwalają nam świadczyć usługi z gwarancją najwyższej jakości. Realizujemy małe nieskomplikowane rzeczy oraz duże projekty przemysłowe – przed wykonaniem zleconego projektu służymy fachową radą i pomocą. Nasza firma jest otwarta na nowe ciekawe wyzwania i propozycje współpracy.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w różnych gałęziach produkcji i usług jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom Klientów.

Każde zlecenie wykonujemy z najwyższą starannością, wykorzystując całe nasze 30-letnie doświadczenie. Jesteśmy terminowi i cieszymy się niezwykle dobrymi opiniami wśród naszych Klientów (zapraszamy do zapoznania się z zakładką Nasi Klienci).

W roku 2013 firma przekształciła się w spółkę cywilną, co pozwoliło jej na dalszy dynamiczny rozwój.