22 678 73 73    ul. Przecławska 5, Hala 12D, 03-879 Warszawa

Frezowanie

frezowanie warszawaJeśli chcą Państwo nawiązać współpracę z firmą o dużym doświadczeniem w zakresie obróbki metali, zachęcamy do wyboru Rem-Ren. Od ponad 30 lat zapewniamy naszym Klientom kompleksowe wsparcie i precyzyjną realizację nawet najbardziej wymagających technologicznie zleceń.

Jedną z naszych specjalności jest frezowanie. Z uwagi na dostęp do nowoczesnego sprzętu, jesteśmy w stanie obrobić skrawaniem, z wykorzystaniem tej metody niemal każdy rodzaj metalu, zapewniając przy tym wysoką precyzję obróbki oraz szybki czas wykonania usługi.

Profesjonalne frezowanie i więcej

Stale unowocześniamy nasz park maszynowy, dzięki czemu nasz zakład produkcyjny mieszczący się w mieście Warszawa jest w stanie podołać realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń i obrobić także duże partie materiału w rozsądnym czasie. Nasi pracownicy to doświadczony zespół, który umiejętnie dopasowuje odpowiednie narzędzia do obróbki, a w trakcie wykonywania prac zadba o precyzję pracy z materiałem – tak powierzonym przez Klienta, jak i zapewnionym przez naszą firmę. Wybierając współpracę z nami, mogą Państwo również oczekiwać, że frezowanie u nas oznacza rozsądną cenę usług.

Stawiając na Rem0Ren każdy Klient może liczyć na:

• fachowe doradztwo techniczne,
• sprawną realizację powierzonych zleceń przez doświadczonych specjalistów,
• konkurencyjne stawki cenowe.

Po więcej informacji zapraszamy do naszych doradców – na pytania odpowiadamy m.in. mailowo, jak i telefonicznie.
Zachęcamy do współpracy z nami!