22 678 73 73    ul. Przecławska 5, Hala 12D, 03-879 Warszawa

Skrzynie metalowe

skrzynie metaloweMetalowa skrzynia to konstrukcja, która jest użyteczna w wielu przypadkach. Dobrze sprawdzi się m.in. jako miejsce do przechowywania urządzeń warsztatowych, czy też przewozu wymagających dobrej ochrony materiałów. A to tylko kilka spośród wielu zastosowań. Jeśli chcą Państwo zamówić niezawodne skrzynie metalowe, wykonane solidnie i zgodnie z Waszymi indywidualnymi preferencjami – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Usługi ślusarskie na najwyższym poziomie jakości to nasza domena.

Wytrzymałe skrzynie metalowe w dobrej cenie

Rem-Ren zajmuje się usługami związanymi z obróbką metali od wielu lat, a nasz zakład produkcyjny jest w stanie wykonać nawet najbardziej zaawansowane konstrukcje. Największą popularnością jednak cieszą się skrzynie metalowe. Klienci zamawiają je u nas, ponieważ:

  • zapewniamy możliwość ich dostosowania do indywidualnych preferencji – mogą Państwo u nas wybrać niestandardowy rozmiar, a my wykonamy skrzynię zgodnie ze specyfikacją,
  • gwarantujemy krótki czas realizacji zlecenia – umiejętnie wyważając między czasem realizacji prac a ich jakością,
  • zapewniamy solidną konstrukcję skrzyń – każda z nich jest wykonana z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego z dbałością o najmniejszy nawet detal. A to zapewnia im niezawodność na lata,
  • gwarantujemy konkurencyjne ceny – u nas za skrzynie zapłacą Państwo mniej niż u innych firm z branży.

Dysponujemy również własną lakiernią proszkową, więc istnieje możliwość pokrycia skrzyń  wybranym przez Klienta odcieniem.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej lub złożyć zamówienie – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Szczegóły przedstawimy telefonicznie, mailowo oraz w bezpośrednim kontakcie w naszej siedzibie.